Birbirinden Farklı Bebek Arabası ve Puset Modelleri!

Birbirinden Farklı Bebek Arabası ve Puset Modelleri

Üretim modelleri açısından birbirinden farklı bebek arabaları var. Bebek arabalarındaki model farklılığı, yaşam tarzınıza en uygun bebek arabasına sahip olmanızı sağlıyor. Yaşam alışkanlıklarınıza göre bebeğiniz için güvenli bir bebek arabası almak için değişik modelleri sizler için derledik.

  1. Baston bebek arabası modeli: Baston denilmesinin sebebi, tutuma yerlerinin bastona benzemesidir. Bu bebek arabası modeli, ince yapıdadır ve tekerlekleri de yapısına uygun bir şekilde incedir. Dolayısıyla manevra kabiliyetinin daha iyi olduğu bebek arabasıdır. Daha çok insanların kalabalık olduğu alanlarda gezen anneler için uygundur denilebilir.
  2. Travel sistem bebek arabası: Bu modelde yeni doğan bir bebek için ihtiyaç duyulan her türlü güvenlik sistemi bulunur. Ana kucağı, şase ve bağlantı adaptörleri gibi. Dolayısıyla anne için ana kucağını ayrı olarak edinme gereksinimi söz konusu değildir. Bebek arabasında bulunan tekerlek tasarımları kalındır. 360 derece dönebilir.
  3. İkiz bebek araba modeli: İkiz çocuklara sahip anneler için imal edilmiş bir tasarımdır. Tercihe göre yan yana veya araklı önlü ikiz bebek arabası sahibi olabilirsiniz. Bu sistemde gövde sağlamlığı daha önemlidir. Tekerlekler de sağlam ve güvenlidir.
  4. Çift yönlü bebek arabası modeli: Koltuk yönü anne isteğine göre değiştirilebilir. Bebeğin anne tarafına bakması veya dış dünyaya bakması şeklinde iki alternatif vardır. Bu model, bebek arabaları arasında en çok tercih edilendir.
  5. 3 tekerlekli bebek arabası: Arka tarafta iki, ön tarafta bir adet tekerlek bulunan bebek arabasıdır. Bu model çok tercih edilmese de, rahat kullanıma oldukça önem veren ebeveynler için kullanışlıdır. Öndeki tek tekerlek sayesinde manevra imkanı oldukça yüksektir.

Yukarıda ki puset ve bebek arabalarına hepsine uyan puset minderi satın alabilirsiniz.

Bunlar içerisinde en fonksiyonel ve güvenlik açısından elverişli sistem, traveldir. Bu bebek arabası sayesinde oto bebek koltuğu gibi ihtiyaçlar için ayrıca harcama yapmanız gerekmez. Model içerisinde hepsi yer alır. Kolayca monte ve demonte edilerek, istediğiniz zaman bebek arabası olarak, istediğiniz zaman da ana kucağı olarak kullanılabilir. Yeni doğan bebekler için oldukça uygundur. Bebek büyüdükçe, diğer bebek arabaları modelleri daha cazip hale gelebilir.

YORUM YAP